Materiały renomowanych firm

Korzystamy z najlepszych folii renomowanych firm do druku, laminowania i aplikacji

RODZAJE STOSOWANYCH PRZEZ NAS FOLII

Folia wylewana

Najbardziej zaawansowane technologicznie folie o ponadprzeciętnych właściwościach. Są wytrzymałe, rozciągliwe i odporne na warunki atmosferyczne (trwałość do 10 lat).

Folia charakteryzuje się doskonałymi parametrami w zakresie rozciągania oraz pamięcią kształtu – po podgrzaniu dopasowuje się do powierzchni, na którą została naklejona. Dzięki takiej strukturze posiada właściwości niezbędne przy aplikacji grafiki na powierzchniach z dużymi przetłoczeniami i trudno dostępnych: zderzaki, lusterka, uszczelki.

Folia polimerowa

Drugą grupą folii samoprzylepnych są folie polimerowe. Zastosowanie folii jest adekwatne do planowanej długości ekspozycji jak i rodzaju podłoża pod aplikację. Folie polimerowe aplikujemy wszędzie tam, gdzie wymagana jest średnio lub długookresowa ekspozycja reklamy. Folia polimerowa, w odpowiednich warunkach i aplikowana przez doświadczoną osobę daje się delikatnie formować na lekko obłych powierzchniach. Jej czas ekspozycji jest wydłużony nawet do 5-7 lat. Folia polimerowa jest folią droższą od folii monomerowych ale tańszą od folii wylewanych. Folie polimerowe najczęściej znajdują swoje zastosowanie przy produkcji reklam na samochodach, tablicach reklamowych, szyldach firmowych.

Folia monomerowa

To podstawowa folia samoprzylepna używana w tradycyjnej reklamie zewnętrznej i wewnętrznej. Jest najtańszą folią z grupy przeznaczonej do aplikacji na płaskie powierzchnie. Znajduje zastosowanie przy tablicach reklamowych, witrynach sklepowych, małych elementach ciętych ploterowo.

Nasze materiały dedykowane są do reklam outdoor/indor spełniają najwyższe normy i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty