Litery przestrzenne 3D

Litery ze styroduru

Styrodur to najwyższej jakości pianka poliuretanowa XPS o wysokiej gęstości. Dzięki temu kształty takie jak litery lub logo wycięte na gorąco posiadają gładkie krawędzie. XPS to nowoczesny materiał bardzo ekologiczny i bezpieczny dla środowiska dlatego świetnie sprawdza się jako materiał dekoracyjny w domu oraz element do obróbki reklamowej.

Styrodur występuje w różnych grubościach: 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12 oraz 14 cm.
Dodatkową zaletą jest jego niewielka waga i łatwość w obróbce. Jest to doskonały materiał do malowania farbami. Dlatego pokrywamy go wszystkimi możliwymi kolorami. Wymiar formatki z której wycinamy kształty to 120×60 cm. Jednak z powodzeniem łączymy materiał więc format jest nieograniczony. Wycięte formy mogą otrzymać dodatkowo fronty z różnych materiałów: pleksi, PCV, sklejki, aluminium, Dibondu co znacząco podnosi ich estetykę i przykuwa wzrok.

Do każdej zamówionej pracy szablon do naklejania otrzymasz GRATIS!

Litery podświetlane

Wykonujemy litery o dowolnym kształcie w szerokiej kolorystyce frontu i boków. Podświetlane od frontu, z boku lub z tyłu. Stosujemy specjalistyczne oświetlenie modułowe LED stosowane wyłącznie w reklamie.

Litery podświetlane to:

Front liter najczęściej wykonujemy z materiału pleksi. W zależności od pożądanej kolorystyki stosujemy pleksi kolorową lub folię barwną do podświetleń. Dla reklam, gdzie front jest ciemny stosujemy obrys, pozostawiając białą krawędź liter, aby po podświetleniu napis był dobrze widoczny.

Boki liter wykonujemy z taśmy aluminiowej. W zależności od wysokości i stopnia skomplikowania dobieramy odpowiednią grubość i szerokość materiału. Kolorystykę dobieramy wg wzornika RAL, dzięki któremu bez problemu znajdą Państwo swój odpowiedni odcień. Pracujemy również z taśmami z efektem srebrnego i złotego szczotkowania.

Oświetlenie LED stosowane przez nas to profesjonalne moduły reklamowe. Soczewka, która rozprasza światło pod kątem 160 stopni, powoduje odpowiednie podświetlenie frontu i brak widocznych punktów świecenia. Dzięki różnym kolorom świecenia możemy zrealizować najbardziej indywidualne projekty.

Litery frezowane

Kiedy potrzebna jest delikatniejsza forma i mniejsza grubość materiału świetnie sprawdzą się litery frezowane. Frezujemy litery oraz dowolne kształty z materiałów: PCV, pleksi, aluminium, drewna, Dibondu, stali, tworzyw zespolonych w zakresie grubości od 1mm do 20 mm grubości za pomocą frezarki stołowej CNC.

Zapraszamy do współpracy

Wszystkie opisane wyżej produkty wykonujemy kompleksowo (projekt lub wizualizacja na zdjęciu, zakup komponentów, wykonanie liter i konstrukcji oraz montaż).